czwartek, 31 marca 2011

Dołącz do LIVELIFE!

Włącz się! Dołącz do nas!
Już wkrótce ruszamy z nową odsłoną naszego serwisu!

Słuchasz muzyki, chodzisz do kina, zwiedzasz, oglądasz, obserwujesz, uwieczniasz - działasz. Podziel się z szerszą publiką swoim komentarzem.
Szukamy partnerów, nie pracowników.
...
Dołącz do nowego zespołu .LIVELIFE. Niezależnie czy masz już doświadczenie, czy dopiero chcesz zacząć - napisz do nas. Nie wysyłaj swojego CV, ani listów referencyjnych. Wystarczy mail i próbka twoich możliwości:

redakcja@livelife.pl

Oferujemy bezpłatne praktyki w nowo powstałym portalu, które pozwolą Ci otworzyć się na świat mediów niezależnych. Umożliwimy Ci akredytacje na ważne imprezy w kraju, pokazy filmowe, festiwale, pokazy mody i konferencje.

Szukamy: redaktorów, komentatorów, recenzentów, operatorów kamer, montażystów, fotografów i bloggerów.
Uważasz się za osobę kreatywną?
Napisz, nie masz nic do stracenia,
a na pewno odpowiemy!

______

LIVELIFE to nowo powstała inicjatywa stworzona przez komunę młodych warszawskich artystów i entuzjastów. Nie ma co ukrywać – nie mamy za sobą lat praktyki w publicystyce, ale jest to nasza największa zaleta. Wolni od komercyjnych standardów, oferujemy najświeższe spojrzenie na to, co w życiu współczesnego miasta najciekawsze. Choć koncentrujemy się na muzyce i jej poświęcamy większość naszej uwagi, w naszych felietonach odnosimy do tego, co irytuje młodych ludzi w kulturze masowej i ich codziennym otoczeniu. Poddajemy krytyce zachowania, nie kryjąc, że często opieramy się na własnym doświadczeniu. Staramy się być obiektywni, ale nie na tym nam zależy.
http://www.livelife.pl/