poniedziałek, 17 października 2011

TR Warszawa - fotorelacja Marty Zabłockiej / Oli Stelmach!

Poniżej prezentujemy zdjęcia Oli Stelmach:
Ruszyliśmy pełną parą!

Pierwszy tydzień wydarzeń projektowych już za nami - jak tam Wasze wrażenia?

Gorąco zachęcam do zamieszczania uwag na ankietach ewaluacyjnych, które rozdajemy Wam pod koniec poszczególnych spacerów - to dla nas bardzo cenne informacje! To właśnie dzięki nim wiemy na przykład, że potrzebujecie bardziej szczegółowych informacji (program edycji 2011 został więc wzbogacony o dodatkowe opisy) albo że ważna jest dla Was także integracja między sobą.

Ponadto - z uwagi na dużą liczbę zapisów - zgodnie z tym, o czym informowaliśmy już wcześniej, na krótko przed wydarzeniem, na które się zapisałyście / zapisaliście, otrzymujecie wiadomość z prośbą o potwierdzenie udziału. Dlatego też zachęcam do sprawdzania skrzynek mailowych na kilka dni przed danym spacerem - jeśli nie ma w nich wiadomości od nas, warto sprawdzić folder ze SPAM-em, gdyż i do niego niestety czasami wpadają nasze maile.

Brak miejsc na poszczególnych wydarzeniach? Nic straconego - już teraz zapraszamy na Wielkie Podsumowanie pod koniec listopada, które okraszone będzie atrakcjami filmowymi i imprezowymi!

W pilnych i ważnych sprawach związanych z zapisami albo w przypadku, gdy macie jakieś uwagi czy pomysły, piszcie śmiało na nasz adres mailowy - czekamy na wieści od Was!
warszawadlapoczatkujacych@yahoo.com(na zdjęciach Karoliny Błażejczak część zespołu projektu Warszawa dla początkujących w trakcie intensywnej debaty :)