środa, 30 października 2013

W listopadzie będzie się działo - zapisy trwają!

W listopadzie czekają nas kolejne spacery tematyczne. Oto one:


13.11.2013 (środa, 16:30) - Warszawska podróż w czasie. Odwiedzimy Dom Spotkań z Historią - instytucję, która w atrakcyjny sposób łączy w sobie przeszłość i teraźniejszość. A wszystko za sprawą organizowanych warsztatów, rekonstrukcji, wykładów, projekcji filmowych i darmowych wystaw. Spotkamy się z przedstawicielkami DSH, obejrzymy zarówno wystawy, jak i filmy, będzie też możliwość zaangażowania się w pracę tej prężnie działającej instytucji.

Spotykamy się w DSH przy Karowej 20.

Tak było w DSH w trakcie poprzedniej edycji!


15.11.2013 (piątek, 18:00) - Wejdź na antenę z Radiem Aktywnym! Specyfiki tego spaceru nie trzeba nikomu wyjaśniać - jeśli chcecie poznać media od kuchni albo rozpocząć swoją dziennikarską karierę, odwiedźcie Radio Aktywne! W planach spotkanie z jego ekipą oraz wejście na antenę w trakcie wieczornej audycji. Spotykamy się w akademiku Riviera (Waryńskiego 12).


Muranów zwiedzaliśmy też w zeszłym roku! / fot U. Klimek


20.11.2013 (środa, 17:00) - Zwiedzanie kina Muranów + pokaz filmowy. Chcecie poznać historię kina Muranów i zobaczyć je od kuchni? A może interesuje Cię DKF Muranów? Zapraszamy - jednocześnie informujemy, że z uwagi na specyfikę zwiedzania liczba miejsc jest ograniczona. Spotykamy się w Kinie Muranów przy kasach (Andersa 5).21.11.2013 (czwartek, 19:00) - Pokaz filmowy + spotkanie z Dyskusyjnym Klubem Filmowym 'Overground' i NZS SGH. Chcesz się dowiedzieć, czym zajmują się po godzinach studenci Szkoły Głównej Handlowej? Kochasz kino i chcesz organizować pokazy filmowe? Interesuje Cię działalność w Niezależnym Zrzeszeniu Studentów? A może po prostu zależy Ci na tym, aby spędzić wieczór w sympatycznej i filmowej atmosferze? Zapraszamy!


22.11.2013 (piątek, 16:30) - Kultura na Muranowie (Centrum Kultury Jidysz i Muzeum Historii Żydów Polskich). Muranów to nie tylko kino, to również dzielnica z fascynującą przeszłością i równie ciekawym współczesnym obliczem. Jeśli interesujesz się kulturą żydowską, szukasz inspirującego wolontariatu, chcesz obejrzeć ciekawy film i zwiedzić MHŻP, zapraszamy! Spotykamy się w Centrum Kultury Jidysz przy Andersa 15.


Do zobaczenia!