wtorek, 1 listopada 2011

Zintegruj się z nami w MiTo!

Chcesz poznać początkujących warszawiaków i warszawianki, liczysz na miłą projektową integrację?

Masz ochotę na przyjemny niedzielny wieczór w przytulnym MiTo?

A może szukasz okazji do zapoznania się z twórczyniami Projektu Warszawianka czy działaczkami Porozumienia Kobiet 8 Marca?

Wpadaj śmiało do MiTo już w najbliższą niedzielę - spotkamy się o 18:00 przy Waryńskiego 28 (Metro Politechnika). Będzie szansa poznać i to modne warszawskie miejsce od kuchni, pogadać  na tematy rozmaite, a także - poczęstować się kartami zniżkowymi! 

Wstęp wolny, tym razem zapisy nie obowiązują - zachęcamy natomiast do zabrania ze sobą znajomych :)Zapraszamy do poznawania kobiecej strony stolicy! (6.11.2011)

PROJEKT WARSZAWIANKA - ZWIEDZANIE KOBIECEJ PRAGI

Dzięki współpracy międzyprojektowej zyskujecie też możliwość przyłączenia się do uczestniczek Projektu Warszawianka (również w ramach Towarzystwa Inicjatyw Twórczych „ę”). Koniecznie weźcie udział w wycieczce po Pradze! 

ZAPISY: warszawadlapoczatkujacych@yahoo.com
Prosimy o podanie w temacie nazwy spaceru (Saska Kępa / Praga Północ). 
A na poniższe prezentacje wstęp jest nie tylko darmowy, ale także wolny!

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM:

10.00 - spacer po Saskiej Kępie, zbiórka pod pomnikiem Waszyngtona (rondo Waszyngtona). Oprowadza przewodniczka Katarzyna Szuchnik-Chudyńska.

11.30-12.15 - prezentacja dotycząca kobiet na Pradze Płn. w Sensie Nonsensu (http://www.sensnonsensu.pl/ )

13.15-14.15 - prezentacja Fundacji Cultus ich najnowszej książki o warszawskich społeczniczkach (http://www.cultus.nazwa.pl/public/obrazy/Od_sawy_do_kamy.pdf )

14.15 - spacer po Pradze Północ (zbiórka – Sens Nonsensu).


Zapraszamy serdecznie!