wtorek, 8 października 2013

Pierwsze spacery już za chwilę!Zaczynamy pierwszym w historii projektu spacerem pod hasłem Azjatycka Warszawa - zaprosimy Was do kameralnych wnętrz Muzeum Azji i Pacyfiku. Będzie to również okazja do spotkania z przedstawicielami Fundacji Arteria – organizuje ona m.in. Festiwal Filmowy Pięć Smaków. Festiwal rusza już niebawem, dlatego też Azjatycka Stolica to ostatni dzwonek, by móc się w niego włączyć! Spotykamy się w Galerii Azjatyckiej przy Freta 5 już we wtorek, 15. października o godz. 16. Spacer potrwa około godziny, następnie będzie możliwość wzięcia udziału w spotkaniu o tematyce buddyjskiej.


Kolejnego wydarzenia, wizyty w TR Warszawa w ramach teatru od kuchni, nikomu nie trzeba przedstawiać. Jeśli po raz kolejny chcecie posłuchać teatralnych anegdot, dowiedzieć się, czym jest TR Wizja, a także przekonać o tym, jak włączyć się w życie TR-u, przyjdźcie do jego siedziby (Marszałkowska 8) w czwartek 17. października na godzinę 15:00 (przy kasach). To jedyna okazja, by zwiedzić malownicze kulisy tego niesamowitego teatru! 
Warszawa dla początkujących 2012: TR Warszawa

Warszawa dla początkujących 2011: TR Warszawa

Warszawa dla początkujących 2011: TR Warszawa

W kolejny tydzień upłynie pod znakiem kultury. W ramach Działaj w kulturze odwiedzimy Towarzystwo Inicjatyw Twórczych "ę" przy Mokotowskiej 55, aby obejrzeć filmy powstałe w ramach niektórych działań, spotkać się z osobami zaangażowanymi w różne projekty Towarzystwa "ę", a także dowiedzieć się, jak można się w te projekty włączyć! 

Warszawa dla początkujących 2012: Towarzystwo "ę"

Następnie - w piątek 25. października - poznamy Egzotyczną Warszawę na spotkaniu w siedzibie Fundacji Ocalenie  (Koszykowa 24/1). Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o wielokulturowej stolicy albo włączyć w działania na rzecz cudzoziemców w Warszawie (zajęcia z języka polskiego!), zapraszamy. W planach również egzotyczne przysmaki!

Warszawa dla początkujących 2012: Fundacja OcaleniePaździernikowe wydarzenia zwieńczy udział w jednym z wydarzeń w ramach festiwalu Warszawa w budowie. Będzie to doskonała okazja do przyjrzenia się bliżej działalności Muzeum Sztuki Nowoczesnej. O seminarium Anty-bezradnik przeczytacie więcej tutaj

Do zobaczenia!

Warszawa dla początkujących 2011: MSN