wtorek, 13 marca 2012

ę-urodziny już wkrótce, zapraszamy!10 URODZINY „ę” na Chłodnej

Sobota 24 marca

17.00 - Pecha Kucha z Laboratorium Animatorni
Masz pomysł co można zrobić, żeby ludziom w Warszawie żyło się lepiej, ciekawiej, inaczej? Chodzi Ci po głowie myśl o tym, żeby spróbować zrealizować swoje pomysły na działania społeczno-kulturalne? Weź udział w Pecha Kuchy z Laboratorium Animatorni. Przygotuj pięciominutową prezentację i przekonaj zgromadzoną publiczność, że Twój projekt jest najlepszy. Masz szansę wygrać minidotację (do 2,5 tys.) i wsparcie doświadczonego coacha. Nie przegap okazji. Do Laboratorium może zgłosić się każdy!
Prowadzenie: Michał Sufin

21.00 – Diso Disco Party
Zagrają DJ M&M i DJ Szmata. Tylko hity. Hasło imprezy: „nie siadaj!”.Niedziela 25 marca

10.30 ŚNIADANIE z „ę”
Najlepsze śniadanie w mieście. Naleśniki. Gofry. Sałatki i świeże pasty. Dla naszych gości zniżki.

12.30 BAJKOWANIE
Wydarzenie sponsorowane przez literkę „ę”. Bajki muzyką ożywi Patryk Zakrocki. Warsztaty z animacji poklatkowej poprowadzi Alicja Szulc. Plastycznie zainspiruje Was Kasia Sawko.Tradycyjnie propozycja dla dzieci i ich opiekunów.

16.00 FOTOLICYTACJA
Licytujemy zdjęcia naszych uczestników (Migawki, Fotoprezentacje, Polska.doc) oraz współpracujących z nami mistrzów. Szlachetne, sygnowane wydruki mogą powędrować wprost na Twoją ścianę. Przyjdź i licytuj. Dochód z licytacji przeznaczamy na stypendia dla młodych twórców.

19.00 Pokaz 25 krótkich opowieści o Warszawie 
Działania społeczno-artystyczne pozwalają spełnić się różnym ludziom. Rozwinąć umiejętności i nabrać wiary w siebie. Budują społeczeństwo obywatelskie, poczucie wspólnoty i odpowiedzialności za swój los. Bardzo rzadko można przeczytać o nich w gazetach czy zobaczyć w telewizji. Dlatego postanowiliśmy promować je tworząc pierwszy videoblog o prężnie działającej, warszawskiej kulturze niezależnej. Przyjdź i zobacz o czym opowiadają młodzi twórcy! Wszystkie dokumenty powstały w ramach Spółdzielni Młodych Twórców. Chcesz robić filmy, fotografię czy multimedia? Przyjdź i dowiedz się jak możemy Ci w tym pomóc.


Nabór pomysłów do 23.03 - wysyłajcie!


 
Masz pomysł na to, co zrobić, żeby ludziom w Warszawie żyło się lepiej, ciekawiej, inaczej? 


Chodzi Ci po głowie myśl o tym, żeby spróbować zrealizować swoje pomysły na działania społeczno-kulturalne? 


Przygotuj zaskakującą prezentację i zdobądź udział w Laboratorium Animatornii i 2500 zł na realizację swojego pomysłu. 


Zapraszamy wszystkich z pomysłami do przygotowania prezentacji  w formacie Pecza Kucza (20 slajdów/zdjęć x 20 sekund). Prezentacje będą miały miejsce podczas urodzin Towarzystwa "ę" na Chłodnej 25.


24 marca (sobota) godzina 17.

Prezentacje (a przynajmniej ich tematy) powinny być zgłoszone do 23.03 na adres: biuro@e.org.ok z tytułem peczakucza.

Publiczność zebrana na Chłodnej będzie głosować. Projekt, który dostanie najwięcej głosów - będzie zaproszony do realizacji w ramach Laboratorium Animatorni (http://laboratorium-animatorni.blogspot.com/)

Dodatkowych informacji udziela Marta Białek-Graczyk: marta.bialek@e.org.pl 


-
Gorąco polecam, "Warszawa dla początkujących" miała swoj początek właśnie w ramach Laboratorium Animatorni! 
---